Battle of Zombies: Clans War

Android için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 1.0.47
  • Dil TR / EN
  • Firma OkApp
Oldukça heyecanlı sahneleri ve kaliteli grafikleri ile dikkat çeken Battle of Zombies: Clans War, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz etkileyici bir strateji oyunudur.

Oldukça heyecanlı sahneleri ve kaliteli grafikleri ile dikkat çeken Battle of Zombies: Clans War, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz etkileyici bir strateji oyunudur.

Kendi savunma sisteminizi kurarak gelecek olan saldırılara karşı korunmak için mücadele edeceğiniz oyunda gelişmiş strateji sistemi ve dinamiklerini kullanarak aksiyon dolu savaşlara katılacaksınız. Bombacılar, Robotlar ve Fırlatıcılar gibi birbirinden farklı özelliklere sahip asker türlerini bulabilir, bu askerler ile düşmanlara saldırabilir ve düşmanların kaynaklarını ele geçirebilirsiniz. 

Oyun içerisinde başarı elde edebilmeniz için kaynaklarınızın kontrolünü düzenli bir şekilde yapmanız ve doğru stratejiler belirleyerek bunu oyunda uygulamanız gerekiyor. Bundan dolayı da oyun içerisinde yapacağınız saldırılar kadar savunmanız da çok önemlidir. 20 farklı savunma yapısından birisini kullanarak ya da kendi savunma sisteminizi geliştirerek düşman saldırılarına karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

Ayrıca çoklu oyuncu modu özelliğine de sahip olan oyunda herhangi bir birliğe katılarak arkadaşlarınıza yardım edebilir, onlara asker yollayabilir ya da onlardan asker talep edebilirsiniz. Bunun yanında düşmanlarınıza gücünüzü göstermek içinde birliğinizi kurabileceğiniz gibi çevrimiçi oyuncular arasında en güçlü olanları davet edebilir ve birlik olarak gelişebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz oyunda ayrıca 10 farklı saldırı ünitesi, keşfedebileceğiniz 9 silah, özel hediyeler ve tamamlamanız gereken pek çok görevi de bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Battle of Zombies: Clans War indir